• autor: pelson97, 2016-04-12 14:55

Po zaciętej walce niestety Przełom uległ Nowej Dębie:

LKS Przełom Besko 2:3 Stal Nowa Dęba (0:2)

W rozwinięciu krótka relacja ze spotkania.

W pierwszej połowie spotkania to przyjezdni dyktowali warunki na boisku. Sposób rozgrywania akcji mógł się podobać. Pierwszy gol padł w 33. minucie po strzale Kamil Rębisza. Drugą bramkę strzelił chwilę przed przerwą Tomasz Diektiarenko.

Tuż po rozpoczęciu drugiej części padła trzecia bramka dla gości. Jej autorem był Łukasz Milanowski

Wysokie prowadzenie wyraźnie rozluźniło gości, co wykorzystali nasi zawodnicy, już w 49 pierwszą bramkę dla Beska zdobył D. Niemczyk, który popisał się świetnym uderzeniem z okolic 14 metrów. Nasi piłkarze cały czas atakowali i w końcówce przyniosło to efekty w postaci drugiego gola, którego również zdobył D. Niemczyk

Ostatecznie nasi zawodnicy mimo zaciętej walki nie zdołali wyrównać wyniku spotkania i tak stan gry po 90 minutach wynosił 3:2 dla przyjezdnych. Już za tydzień kolejnym rywalem Przełomu będzie Crasnovia Krasne. Więcej informacji na temat spotkania już wkrótce.

0-1 Kamil Rębisz (33)
0-2 Tomasz Diektiarenko (44)
0-3 Łukasz Milanowski (47)
1-3 Daniel Niemczyk (49)
2-3 Daniel Niemczyk (87)

Przełom Besko: G. Kielar – Łącki, Pasternak, Lorenowicz, Kolanko, Oleniacz, Dobrzański (46. Fydryk), Niemczyk, K. Kijowski (67. S. Kijowski), K. Kielar, Kasperkowicz

Stal Nowa Dęba: Tomczyk - Karnat, Dudek, Wydro, T. Diektiarenko (68. Nowak), Głowacki, Milanowski, Sz. Serafin, Rębisz, K. Serafin (90. Durlak), Puzio

Sędziował: Godek Sebastian (Rzeszów). Żółte kartki: Kolanko, Kasperkowicz - Wydro, Głowacki